2016'nın 50 İz Bırakan Öğrencileri (soyadı sırasına göre)

 

AD SOYAD BÖLÜM
EKİN CEREN AKBAŞ Mimarlık -- İLK BEŞ VE BİRİNCİ
YİĞİTCAN ÇANKAYA Hukuk -- İLK BEŞ
ARİFE SAĞLAM Makine Mühendisliği; Enerji Sistemleri Mühendisliği, Çift Anadal -- İLK BEŞ
EMRE UZUNDURUKAN Elektrik Elektronik Mühendisliği; Mekatronik Mühendisliği, Yandal -- İLK BEŞ
YELİZ ÜNAL Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü -- İLK BEŞ
GİZEM AKTAŞ Hukuk
BEDİA ALBAYRAK Uluslararası Ticaret ve Lojistik
GONCA ARSLAN Hukuk
MURAT BURAK ASLAN Endüstri Ürünleri Tasarımı
ANIL ATAY Otomotiv Mühendisliği
DAMLA AYDEMİR Psikoloji
BERNA BERKMEN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
BURCU BİLGİÇ Elektrik-Elektronik Mühendisliği; Bilgisayar Mühendisliği, Yandal
EZGİ BUSE BOZKURT Mütercim-Tercümanlık; Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Yandal
YAĞMUR BUDAK Enerji Sistemleri Mühendisliği; Makine Mühendisliği, Çift Anadal
KÜBRA HANDE ÇAĞATAY Matematik; İktisat, Çif Anadal
İNCİ EVRİM ÇAMALAN Yazılım Mühendisliği; Grafik Tasarımı, Yandal
BÜŞRA ÇELİK Mimarlık Bölümü
BURÇAK ÇİFTÇİ Hukuk
SİMGE DARI Mütercim Tercümanlık
HİLAL DEMİREL İşletme (Türkçe)
PERVİN DOĞAN İnşaat Mühendisliği
ERHAN GÖK Hukuk
AKIN GÜLER Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
YALIM GÜLTEKİN Makine Mühendisliği; Enerji Sistemleri Mühendisliği, Çift Anadal
FERİDE CANSU İSKENDEROĞLU Enerji Sistemleri Mühendisliği; Makine Mühendisliği, Çift Anadal
EBRU KANLI Mimarlık
EMİNE FERAY KARAÇINAR Endüstri Mühendisliği
BİRNUR KAYA Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya; Makine Mühendisliği, Çift Anadal
ÇAĞRI KÖKCÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü
ELİF AYBÜKE NARİN Mütercim Tercümanlık; Turizm ve Otel İşletmeciliği, Yandal
MUSTAFA ARDA OCAK Hukuk
ESRA ŞERİFE ORHAN Turizm ve Otel İşletmeciliği
ELANUR ÖKSÜZER Psikoloji
MELİKE ÖZÖMER Mimarlık
EMİNE ÖZTÜRK Metalurji ve Malzeme Mühendisliği; Endüstri Mühendisliği, Çift Anadal
OĞUZHAN PARLAK Turizm ve Otel İşletmeciliği
ASLI SÖZEREN Psikoloji
METEHAN ŞAHİN İnşaat Mühendisliği
AYSİMA TUNÇ Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya
MÜGE TUNÇ Endüstri Mühendisliği
LEVENT TÜRKTAN Mimarlık
ÖZGE URHAN Endüstri Ürünleri Tasarımı
NURHAN ÜREGEN Enerji Sistemleri Mühendisliği; Makine Mühendisliği, Çift Anadal
TOLGA ÜSTÜNKÖK Bilgisayar Mühendisliği; Elektrik Elektronik Mühendisliği, Yandal
NİLSU VARDARERİ Bilgisayar Mühendisliği
BATUHAN VURAL Hukuk
EBRU YALÇIN Mekatronik Mühendisliği
AYBÜKE HALİME YALDIZ Psikoloji
MELİSA YENER Endüstri Ürünleri Tasarımı
EZGİ ÇİĞDEM YILDIRIM Hukuk
GÖZDE YILMAZ Hukuk
İSMAİL YÜKSEL İnşaat Mühendisliği