50 İZBIRAKAN ÖĞRENCİ BAŞVURU SİSTEMİNE HOŞ GELDİNİZ!

Atılım Üniversitesi İz Bırakan 50 Öğrenci Programına başvurabilme kriterleri arasında en az 2,25 genel not ortalamasına sahip olmak, en az üçüncü dönem lisans öğrencisi olmak, disiplin cezası almamış olmak, 01.01.2017'den başvuru tarihine kadar Atılım Üniversitesi yerleşkesinde bir trafik cezası almamış olmak ve İz Bırakanlar Programına daha önce bir kereden fazla seçilmemiş olmak bulunmaktadır.

Başvurunuz için takip etmeniz gereken adımlar aşağıdaki şekildedir:

1. Alttaki bağlantıyı tıklayarak başvuru sitesine Atılım kullanıcı bilgilerinizle (Çift Anadal ve Yandal yapan öğrenciler başvuru yapacağı dala ait mail adresiyle) girip İz Bırakan 50 Öğrenci Programına başvurma kriterlerini sağlayıp sağlamadığınızı saptamak.

  • Sağlıyorsanız sayfaya girerek başvurunuzu çevrimiçi doldurabilirsiniz. Çıkarken bilgileri kaydetmeyi unutmayınız. Başvurunuzu kesinleştirinceye kadar, sayfaya birden fazla kez girebilirsiniz. Başvuru kesinleştirildikten sonra bilgiler üzerinde herhangi bir işlem yapılamayacağından, girmek istediğiniz tüm bilgileri ve dayanak belgelerini yüklediğinize emin olduktan sonra Başvuruyu Kesinleştir butonuna basınız.

2. Çevrimiçi sistemde belirtilen kategorideki faaliyetlerinizi eksiksiz girmek.

3. Çevrimiçi girilecek faaliyetler için mutlaka dayanak belgeleri yüklemek.

  • Dayanak belgeleri için yetkili kurum veya kişilerden yazı/belge alabilir; daha fazla bilgi için Kültürel ve Sosyal İşler Koordinatörlüğüne başvurabilirsiniz.

4. Bir Atılım Üniversitesi akademik veya idari personelinden çevrimiçi doldurulacak bir referans mektubu talep etmek.

  • Referans yazacak Atılım personeli ana sayfadaki Referans Mektubu menüsünden Atılım kullanıcı bilgileriyle referans mektubu girişi yapabilir.

 

BAŞVURU YAP