Sevgili Öğrenciler: 2017 programı başvuru tarihi 18 Nisan gece yarısına kadar uzatılmıştır.

 

50 İZBIRAKAN ÖĞRENCİ BAŞVURU SİSTEMİNE HOŞ HELDİNİZ!

Atılım Üniversitesi 50 İz Bırakan Öğrenci Programına başvurabilme kriterleri arasında en az 2,25 genel not ortalamasına sahip olmak, en az üçüncü dönem lisans öğrencisi olmak, disiplin cezası almamış olmak ve daha önce en fazla bir kere İz Bırakanlar Programına seçilmiş olmak bulunmaktadır. Başvurunuz için takip etmeniz adımlar aşağıdaki şekildedir:

1. Alttaki bağlantıyı tıklayarak başvuru sitesine Atılım kullanıcı bilgilerinizle girip İz Bırakan 50 Öğrenci Programına başvurma kriterlerini sağlayıp sağlamadığınızı saptamak.

  • Sağlıyorsanız sayfaya girerek başvurunuzu çevrimiçi doldurabilirsiniz. Sayfaya başvurunuzu kesinleştirinceye birden fazla kez girebilirsiniz. Çıkarken bilgileri kaydetmeyi unutmayın.

2. Çevrimiçi sistemde belirtilen kategorideki faaliyetlerinizi eksiksiz girmek.

3. Çevrimiçi girilecek faaliyetler için mutlaka dayanak belgeleri yüklemek.

  • Dayanak belgeleri için yetkili kurum veya kişilerden yazı/belge alınabilir; daha fazla bilgi için Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvurabilirsiniz.

4. Bir Atılım Üniversitesi akademik veya idari personelinden çevrimiçi doldurulacak bir referans mektubu talep etmek.

  • Referans yazacak Atılım personeli ana sayfadaki Referans Mektubu menüsünden Atılım kullanıcı bilgileriyle referans mektubu girişi yapabilir.